Hakkımızda


Sahra Yapı İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.

23 yıllık tecrübemiz ve profosyonel hizmetlerimizle yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz.

Firmamız 1995 yılında Fahrettin Kandemir tarafından şahıs firması olarak inşaat sektöründe yer almaya başlamıştır. Bu zaman diliminde sayısız mekânın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer almış bulunmaktayız. 2015 yılına kadar şahıs firması olarak devam eden firmamızı Sahra Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti olarak büyümeye gittik. Kurulduğumuz günden bu yana birçok mimari projeli inşaat, taahhüt ve komple tadilat dekorasyon işlerini kusursuz bir şekilde yapmış bulunmaktayız.

Konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü mimari ve mühendislik konularını kendi bağlamı içerisinde ele alan ve o bağlam içerisinde yenilikçi, fonksiyonel, ekonomik, çevreye duyarlı tasarım ve mühendislik anlayışıyla yaklaşmayı ilke edinmiş, tüm taahhüt işlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmekte olan bir kurumdur.

Kuruluşundan bu yana, yerli ve yabancı birçok kuruma mimari tasarım, anahtar teslim dekorasyon uygulamaları, Mekanik proje ve uygulamaları ile danışmalık hizmetleri vermektedir. İnşaat, mimari ve makine mühendisliği disiplinlerine ait hizmetlerini tek çatı altında müşterilerine sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana, Konut / Villa / Yalı, Ofis, Hastane/sağlık yapıları, mağaza, sosyal tesis, restoran, kafe, ticaret hizmet yapılarına ait proje ve uygulamaları üzerinde yoğunlaşmıştır.

İnşaatın her alanında sizlerleyiz!